Stand Euregio-Cup en Euregio-League na 3e speeldag 25 november 2018. (Klik op de foto voor meer foto's.)
Stand Euregio-Cup und Euregio-League nach dem 3. speeldag 25 November 2018. (Klicken Sie auf das Foto für mehr Fotos)

Euregio cup 3e ronde

Euregio-Cup r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Zen Hoang (AA) 5 4 4         13
2. Flint Lieverse (V) 3 5         12½
3. Sebastiaan Dubois (CB) 3 5 2         10
4. Casper Hanssen (4P) 4 1 4         9
5. Sem Kok (V) 3 2        
  Annelie de Koning (BL) 3 2        
7. Yvar Musiek (SHa)   5 3         8
  Florian Dubois (CB) 2 2 4         8
9. Victoria Vdovychenko (4P) 2 4        
10. Simon Wörlen (AA) 5 2           7
  Myrthe de Koning (BL) 4 3 0         7
  Luka Evans-Mastboom (BL) 2 3 2         7
  Sönke Korr (AE)   5 2         7
14. Seppe van Achte (4P) 4 2           6
  Loris Berendhuysen (D)   4 2         6
  Maxima Nysen (CB)           6
17. Shubeil Nazari (AE) 5             5
  Thiebe Dreussaert (CB)     5         5
  Samuel Weynand (RE)   2 3         5
20. Avni Sharma (AA) 4 ½ 0        
  Léon André Prümper (AE)   3        
  Iren Vander Beek (SB)            
23. Raphaël Grandia (SHa) 1 3           4
  Robin Schmidt (Hz)   4           4
  Halid Askhabov (RE)   4           4
  Andy Ismaiel (KS) ½           4
  Thibaut Hermans (CB)     4         4
  Sam Brien (CB)     4         4
  Justys Vander Beek (SB)     4         4
30. Adam Moussaev (RE)   1        
  Dorothea Schunk (AE)            
32. Roef Peeters (H) 3             3
  László Grandia (SHa) ½           3
  Kirill Zinzen (V)           3
  Tijs Brackez (SB)     3         3
  Tyrone Andermahr (AE)     3         3
  Jelle Driessen (SB)     3         3
38. Alexander Timmermann (RE)   0        
  Jonas Hanke (ASV)            
40. Frank Kwekkeboom (PP) 2             2
  Dion Urban (Hz) 2             2
  Nils van Mansum (OZP) 2             2
  Anouk Flath (AE)   2           2
  Karel Franssen (CB)     2         2
  Liam Van Ratingen (SB)     2         2
46. Noortje Kwekkeboom (PP)            
  Stella Schönsee (RE)            
48. Moritz Janorschke (Hz) 1             1
  Jean-André Cajiao Garcia (KS) 1             1
  Tijn Kwekkeboom (PP) 1             1
  Wout Peters (H) 1             1
  Ben Bodem (RE)   1           1
  Giel Klingeleers     1         1
  Michel Thibo (SB)     1         1
55. Rafael Vanhouche (SHo) ½             ½
56. Imran Mouradov (RE)   0           0
  Mika Vanherck (--)     0         0
Euregio-Cup clubklassement sp.1 sp.2 sp.3 sp.4 sp.5 totaal
1. Chess-Bilzen 10 8 6 5 4 33
2. Aufwärts Aachen 13 7     24½
3. Voerendaal 12½ 3     24
4. Arminia Eilendorf 7 5 3 23
5. Bernard Lievegoedschool Maastricht 7 7     22½
  De Vier Pionnen Houthalen-Oost 9 6     22½
7. Rochade Eupen 5 4 16½
  SLiM Bilzen 4 3 3 2 16½
9. SLim-Hasselt 8 4 3     15
10. Herzogenrath 4 2 1     7
11. DJC Stein 6         6
12. Kings Chess Club Sittard 4 1       5
13. Petrus en Paulusschool Maastricht 2 1    
14. Heerlen 3 1       4
15. Aachener SV        
16. Op zijn Plaats Maastricht 2         2
Euregio-League r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Ties Dumont (V) 4 5         13½
   2. Luca Boatca (VP) 5 4 3         12
3. Bob Vonken (V) 3 3         10½
4. Justin van Wijk (V) 2 4 2         8
5. Olaf de Koning (V) 2 3 0         5
  Giel Smael (D) 3   2         5
  Jan Klinkenberg (Ey)   1 4         5
  Yannick Wertz (RE)     5         5
  Tijs Bruinen (D)     5         5
10. Jos Smael (D) 3          
11. Justin Schönsee (RE)   4           4
  Norris Tychon (Ey)   2 2         4
  Jelmar Klinkenberg (V)     4         4
14. Michael Velz (RE)   2        
15. Espen Günther (Hz) 3             3
  Bulat Saparbiev (RE)   3           3
17. Deni Tsounaev (RE)            
  Jop Klinkenberg (V)            
19. Lucas Eussen (D) 2 0           2
  Leon Cremer (RE)     2         2
21. Robert Thoss (Hz) 1             1
22. Kenneth Ubachs (KS) 0             0
Euregio-League clubklassement sp.1 sp.2 sp.3 sp.4 sp.5 totaal
1. Voerendaal 13½ 10½ 8 5 4 41
2. Rochade Eupen 5 4 3 18
3. DJC Stein 5 5 2   16½
4. De Vier Pionnen Houthalen-Oost 12         12
5. Eynatten 5 4       9
6. Herzogenrath 3 1       4
7. Kings Chess Club Sittard 0         0
Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com