Eindstand Euregio-Cup en Euregio-League na 7e speeldag 26 mei 2019.
EndStand Euregio-Cup und Euregio-League nach dem 7. Spieltag 26 Mai 2019.

Euregio cup 7e ronde

Eindstand Euregio-Cup en Euregio-League na 7e speeldag 26 mei 2019

Euregio-Cup

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Zen Hoang (AA)

5

4

4

5

3

 

23½

2.

Sebastiaan Dubois (CB)

3

5

2

2

2

5

4

23

3.

Casper Hanssen (4P)

4

1

4

 

4

3

20½

4.

Victoria Vdovychenko (4P)

2

4

2

3

4

19

5.

Flint Lieverse (V)

3

5

 

1

3

2

18½

6.

Simon Wörlen (AA)

5

2

 

4

4

 

3

18

7.

Avni Sharma (AA)

4

½

0

4

4

3

2

17½

8.

Yvar Musiek (4P)

 

5

3

3

3

 

16½

 

Shubeil Nazari (AE)

5

   

3

1

3

16½

10.

Sem Kok (V)

3

2

 

2

5

0

15½

 

Florian Dubois (CB)

2

2

4

3

15½

 

Annelie de Koning (BL)

3

2

1

2

0

4

15½

13.

Sönke Korr (AE)

 

5

2

   

5

14½

 

Nikolai Litvinenko (K)

     

5

3

3

14½

 

Robin Schmidt (Hz)

 

4

 

1

14½

16.

Luka Evans-Mastboom (BL)

2

3

2

 

3

3

1

14

17.

Sam Brien (CB)

   

4

2

1

3

12½

18.

Thiebe Dieussaert (CB)

   

5

2

3

1

 

11

19.

Andy Ismaiel (KS)

½

 

 

2

 

10½

 

Jean-André Cajiao Garcia (KS)

1

   

5

1

2

10½

21.

Seppe Van Achte (4P)

4

2

 

4

     

10

 

Dion Urban (Hz)

2

   

4

 

4

 

10

23.

Karel Franssen (CB)

   

2

3

 

4

 

9

 

Kirill Litvinenko (K)

     

2

2

9

25.

Léon André Prümper (AE)

 

3

3

1

   

 

Thibaut Hermans (CB)

   

4

 

   

27.

Loris Berendhuysen (D)

 

4

2

2

     

8

 

Matz Steeno (SB)

       

3

3

2

8

 

Dorothea Schunk (AE)

   

 

2

 

8

30.

Myrthe de Koning (BL)

4

3

0

       

7

 

Liam Van Ratingen (SB)

   

2

   

5

 

7

32.

Jonas Hanke (ASV)

   

 

4

   

 

Dino Stollenwerk (Hz)

     

   

3

34.

Maxima Nysen (CB)

 

       

6

35.

Ella Stollenwerk (Hz)

     

   

4

36.

Samuel Weynand (RE)

 

2

3

       

5

 

Ben Bodem (RE)

 

1

   

4

   

5

 

Emre Cadirgi (SHo)

       

5

   

5

 

Moritz Janorschke (Hz)

1

       

4

 

5

 

Elia Önal (RE)

           

5

5

 

Can Önal (RE)

           

5

5

42.

Iren Vander Beek (SB)

   

       

 

Jelle Driessen (SB)

   

3

 

   

 

Nathan Jansen (Hsd)

       

   

 

Arda Cadirgi (SHo)

       

   

 

Lenny Przybylek (AA)

           

47.

Raphaël Grandia (SHa)

1

3

         

4

 

Halid Askhabov (RE)

 

4

         

4

 

Justys Vander Beek (SB)

   

4

       

4

 

Yore Elen (Hsd)

       

4

   

4

 

Mégane Vandereyt (Hsd)

       

4

   

4

 

Stella Schönsee (RE)

 

 

1

 

 

4

 

Mathilde Alms (AE)

           

4

4

 

Alexander Wieferink (AA)

           

4

4

 

Artur Ismagulov (AA)

           

4

4

56.

Adam Moussaev (RE)

 

1

       

 

Alexander Timmermann (RE)

 

0

1

     

 

Levi Kok (V)

         

2

 

Richard Schladot (AA)

           

60.

Roef Peeters (H)

3

           

3

 

László Grandia (SHa)

½

         

3

 

Kirill Zinzen (V)

         

3

 

Tijs Brackez (SB)

   

3

       

3

 

Tyrone Andermahr (AE)

   

3

       

3

 

Wout Peters (H)

1

   

2

     

3

 

Matz Schijns (SB)

       

3

   

3

 

Staf Braeken (V)

         

3

 

3

 

Chenhan Hu (AE)

           

3

3

 

Amelia Akopjan (AA)

           

3

3

70.

Frank Kwekkeboom (PP)

2

           

2

 

Nils van Mansum (OZP)

2

           

2

 

Anouk Flath (AE)

 

2

         

2

 

Siebrecht Stox (SHa)

       

2

   

2

 

Ella Eichmann (Hsd)

       

2

   

2

75.

Noortje Kwekkeboom (PP)

           

 

Emily Sieger (--)

     

     

 

Lucas Spruyt (SHo)

       

   

 

Amelia Prybella (SHa)

         

 

 

Noah Chenay (AA)

           

 

Atay Aydoğan (AA)

           

 

Aina Villamana (SHa)

           

82.

Tijn Kwekkeboom (PP)

1

           

1

 

Giel Klingeleers (CB)

   

1

       

1

 

Michel Thibo (SB)

   

1

       

1

 

Hanne-Lore Cuppens (SHa)

       

1

   

1

 

Fabio Rouwet (SHa)

       

1

   

1

 

Launo Elen (Hsd)

       

1

   

1

 

Philipp Heyer (AA)

           

1

1

89.

Rafael Vanhouche (SHo)

½

           

½

 

Efe Baran (SB)

       

½

   

½

91.

Imran Mouradov (RE)

 

0

         

0

 

Mika Vanherck (--)

   

0

       

0

Euregio-Cup clubklassement

speler 1

speler 2

speler 3

speler 4

speler 5

totaal

1.

Chess-Bilzen

23

15½

12½

11

9

71

2.

Aufwärts Aachen

23½

18

17½

4

67½

3.

De Vier Pionnen Houthalen-Oost

20½

19

16½

10

 

66

4.

Arminia Eilendorf

16½

14½

8

4

51½

5.

Voerendaal

18½

15½

3

3

43½

6.

Herzogenrath

14½

10

5

41½

7.

Bernard Lievegoedschool Maastricht

15½

14

7

   

36½

8.

SLiM Bilzen

8

7

4

28

9.

Rochade Eupen

5

5

5

5

4

24

10.

Kerkrade

14½

9

     

23½

11.

Kings Chess Club Sittard

10½

10½

     

21

12.

Heusden

4

4

2

1

15½

13.

SLim-Hasselt

4

3

2

12

14.

SLim-Houthalen

5

½

 

11½

15.

DJC Stein

8

       

8

16.

Aachener SV

       

17.

Heerlen

3

3

     

6

18.

Petrus en Paulusschool Maastricht

2

1

   

19.

Op zijn Plaats Maastricht

2

       

2

Euregio-Cup Categorie 2003-2006

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Shubeil Nazari (AE)

5

   

3

1

3

16½

2.

Andy Ismaiel (KS)

½

 

 

2

 

10½

3.

Léon André Prümper (AE)

 

3

3

1

   

4.

Thibaut Hermans (CB)

   

4

 

   

5.

Jonas Hanke (ASV)

   

 

4

   

6.

Maxima Nysen (CB)

 

       

6

7.

Moritz Janorschke (Hz)

1

       

4

 

5

8.

Iren Vander Beek (SB)

   

       

9.

Roef Peeters (H)

3

           

3

10.

Frank Kwekkeboom (PP)

2

           

2

Euregio-Cup Categorie 2007

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Robin Schmidt (Hz)

 

4

 

1

14½

2.

Luka Evans-Mastboom (BL)

2

3

2

 

3

3

1

14

3.

Sam Brien (CB)

   

4

2

 

3

12½

4.

Dion Urban (Hz)

2

   

4

 

4

 

10

5.

Karel Franssen (CB)

   

2

3

 

4

 

9

6.

Loris Berendhuysen (D)

 

4

2

2

     

8

7.

Halid Askhabov (RE)

 

4

         

4

8.

Tijs Brackez (SB)

   

3

       

3

 

Tyrone Andermahr (AE)

   

3

       

3

10.

Siebrecht Stox (SHa)

       

2

   

2

Euregio-Cup Categorie 2008

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Flint Lieverse (V)

3

5

 

1

3

2

18½

2.

Sönke Korr (AE)

 

5

2

   

5

14½

3.

Nikolai Litvinenko (K)

     

5

3

3

14½

4.

Dorothea Schunk (AE)

   

 

2

 

8

5.

Myrthe de Koning (BL)

4

3

0

       

7

6.

Dino Stollenwerk (Hz)

     

   

3

7.

Raphaël Grandia (SHa)

1

3

         

4

 

Yore Elen (Hsd)

       

4

   

4

9.

Adam Moussaev (RE)

 

1

       

10.

Wout Peters (H)

1

   

2

     

3

11.

Anouk Flath (AE)

 

2

         

2

12.

Hanne-Lore Cuppens (SHa)

       

1

   

1

 

Fabio Rouwet (SHa)

       

1

   

1

Euregio-Cup Categorie 2009

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Victoria Vdovychenko (4P)

2

4

2

3

4

19

2.

Simon Wörlen (AA)

5

2

 

4

4

 

3

18

3.

Yvar Musiek (4P)

 

5

3

3

3

 

16½

4.

Florian Dubois (CB)

2

2

4

3

15½

5.

Thiebe Dieussaert (CB)

   

5

2

3

1

 

11

6.

Liam Van Ratingen (SB)

   

2

   

5

 

7

7.

Emre Cadirgi (SHo)

       

5

   

5

8.

Jelle Driessen (SB)

   

3

 

   

9.

Mégane Vandereyt (Hsd)

       

4

   

4

 

Mathilde Alms (AE)

           

4

4

11.

Kirill Zinzen (V)

         

3

 

Matz Schijns (SB)

       

3

   

3

13.

Noortje Kwekkeboom (PP)

           

 

Ayna Villamana (SHa)

           

Euregio-Cup Categorie 2010

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Sem Kok (V)

3

2

 

2

5

0

15½

2.

Jean-André Cajiao Garcia (KS)

1

   

5

1

2

10½

3.

Seppe Van Achte (4P)

4

2

 

4

     

10

4.

Kirill Litvinenko (K)

     

2

2

9

5.

Matz Steeno (SB)

       

3

3

2

8

6.

Ella Stollenwerk (Hz)

     

   

4

7.

Samuel Weynand (RE)

 

2

3

       

5

 

Ben Bodem (RE)

 

1

   

4

   

5

 

Elia Önal (RE)

           

5

5

10.

Nathan Jansen (Hsd)

       

   

11.

Alexander Wieferink (AA)

           

4

4

 

Artur Ismagulov (AA)

           

4

4

13.

Alexander Timmermann (RE)

 

0

1

     

14.

Staf Braeken (V)

         

3

 

3

15.

Nils van Mansum (OZP)

2

           

2

 

Ella Eichmann (Hsd)

       

2

   

2

17.

Lucas Spruyt (SHo)

       

   

18.

Tijn Kwekkeboom (PP)

1

           

1

19.

Rafael Vanhouche (SHo)

½

           

½

 

Efe Baran (SB)

       

½

   

½

21.

Imran Mouradov (RE)

 

0

         

0

 

Mika Vanherck (--)

   

0

       

0

Euregio-Cup Categorie 2011-2013

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Avni Sharma (AA)

4

½

0

4

4

3

2

17½

2.

Annelie de Koning (BL)

3

2

1

2

0

4

15½

3.

Can Önal (RE)

           

5

5

4.

Arda Cadirgi (SHo)

       

   

 

Lenny Przybylek (AA)

           

6.

Justys Vander Beek (SB)

   

4

       

4

 

Stella Schönsee (RE)

 

 

1

 

 

4

8.

Levi Kok (V)

         

2

 

Richard Schladot (AA)

           

10.

László Grandia (SHa)

½

         

3

 

Chenhan Hu (AE)

           

3

3

 

Amelia Akopjan (AA)

           

3

3

13.

Emily Sieger (--)

     

     

 

Amelia Prybella (SHa)

         

 

 

Noah Chenay (AA)

           

 

Atay Aydoğan (AA)

           

17.

Giel Klingeleers (CB)

   

1

       

1

 

Michel Thibo (SB)

   

1

       

1

 

Launo Elen (Hsd)

       

1

   

1

 

Philipp Heyer (AA)

           

1

1

Euregio-Cup Meisjesklassement

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Victoria Vdovychenko (4P)

2

4

2

3

4

19

2.

Avni Sharma (AA)

4

½

0

4

4

3

2

17½

3.

Annelie de Koning (BL)

3

2

1

2

0

4

15½

4.

Dorothea Schunk (AE)

   

 

2

 

8

5.

Myrthe de Koning (BL)

4

3

0

       

7

6.

Maxima Nysen (CB)

 

       

6

7.

Ella Stollenwerk (Hz)

     

   

4

8.

Mégane Vandereyt (Hsd)

       

4

   

4

 

Stella Schönsee (RE)

 

 

1

 

 

4

 

Mathilde Alms (AE)

           

4

4

11.

Amelia Akopjan (AA)

           

3

3

12.

Anouk Flath (AE)

 

2

         

2

 

Ella Eichmann (Hsd)

       

2

   

2

14.

Noortje Kwekkeboom (PP)

           

 

Emily Sieger (--)

     

     

 

Amelia Prybella (SHa)

         

 

 

Ayna Villamana (SHa)

           

18.

Hanne-Lore Cuppens (SHa)

       

1

   

1

Euregio-League

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Ties Dumont (V)

4

5

3

4

5

30

2.

Luca Boatca (4P)

5

4

3

4

4

 

4

24

3.

Giel Smael (D)

3

 

2

5

3

19

4.

Justin van Wijk (V)

2

4

2

1

2

2

2

15

5.

Olaf de Koning (V)

2

3

0

1

2

1

3

12

 

Jelmar Klinkenberg (V)

   

4

 

4

12

 

Jos Smael (D)

3

 

3

 

2

12

8.

Bob Vonken (V)

3

3

       

10½

9.

Justin Schönsee (RE)

 

4

 

3

 

1

2

10

10.

KuoKuo Li (D)

     

3

3

 

11.

Yannick Wertz (RE)

   

5

4

     

9

12.

Deni Tsounaev (RE)

   

3

   

3

13.

Norris Tychon (Ey)

 

2

2

3

0

   

7

 

Jan Klinkenberg (Ey)

 

1

4

0

2

   

7

15.

Bulat Saparbiev (RE)

 

3

 

3

     

6

 

Jop Klinkenberg (V)

   

 

2

 

6

17.

Lucas Eussen (D)

2

0

     

 

18.

Tijs Bruinen (D)

   

5

       

5

 

Jef Van Eester (4P)

       

5

   

5

 

João Eummelen (D)

         

5

 

5

 

Kevin Groß (AA)

           

5

5

22.

Anousheh Moonen (Aus)

     

4

     

4

 

Florian Coenen (ASV)

     

4

     

4

24.

Michael Velz (RE)

 

2

       

25.

Espen Günther (Hz)

3

           

3

 

Leon Cremer (RE)

   

2

1

     

3

27.

Vic Van Eester (4P)

       

   

28.

Leonhard Mücher (D)

         

2

 

2

 

Jason Xu (D)

         

2

 

2

 

Leo Meier (D)

         

2

 

2

31.

Robert Thoss (Hz)

1

           

1

32.

Kenneth Ubachs (KS)

0

           

0

Euregio-League clubklassement

speler 1

speler 2

speler 3

speler 4

speler 5

totaal

1.

Voerendaal

30

15

12

12

10½

79½

2.

DJC Stein

19

12

5

51

3.

Rochade Eupen

10

9

6

37

4.

De Vier Pionnen Houthalen-Oost

24

5

   

31½

5.

Eynatten

7

7

     

14

6.

Aufwärts Aachen

5

       

5

7.

Herzogenrath

3

1

     

4

 

Aachener SV

4

       

4

8.

Kings Chess Club Sittard

0

       

0

Euregio-League Categorie 2000-2005

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Justin van Wijk (V)

2

4

2

1

2

2

2

15

2.

Bob Vonken (V)

3

3

       

10½

3.

Deni Tsounaev (RE)

   

3

   

3

4.

Bulat Saparbiev (RE)

 

3

 

3

     

6

5.

Jef Van Eester (4P)

       

5

   

5

 

João Eummelen (D)

         

5

 

5

7.

Anousheh Moonen (Aus)

     

4

     

4

 

Florian Coenen (ASV)

     

4

     

4

9.

Leon Cremer (RE)

   

2

1

     

3

10.

Vic Van Eester (4P)

       

   

11.

Robert Thoss (Hz)

1

           

1

12.

Kenneth Ubachs (KS)

0

           

0

Euregio-League Categorie 2006-2009

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Olaf de Koning (V)

2

3

0

1

2

1

3

12

2.

Jelmar Klinkenberg (V)

   

4

 

4

12

3.

Jos Smael (D)

3

 

3

 

2

12

4.

Justin Schönsee (RE)

 

4

 

3

 

1

2

10

5.

KuoKuo Li (D)

     

3

3

 

6.

Yannick Wertz (RE)

   

5

4

     

9

7.

Norris Tychon (Ey)

 

2

2

3

0

   

7

 

Jan Klinkenberg (Ey)

 

1

4

0

2

   

7

9.

Jop Klinkenberg (V)

   

 

2

 

6

10.

Lucas Eussen (D)

2

0

     

 

11.

Tijs Bruinen (D)

   

5

       

5

 

Kevin Groß (AA)

           

5

5

13.

Michael Velz (RE)

 

2

       

14.

Espen Günther (Hz)

3

           

3

15.

Leonhard Mücher (D)

         

2

 

2

 

Jason Xu (D)

         

2

 

2

 

Leo Meier (D)

         

2

 

2

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com