Stand Euregio-Cup en Euregio-League na 2e speeldag 21 oktober 2018. (Klik op de foto voor meer foto's.)
Stand Euregio-Cup und Euregio-League nach dem 2. speeldag 21 Oktober 2018. (Klicken Sie auf das Foto für mehr Fotos)

Euregio cup 2e ronde

Euregio-Cup r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Zen Hoang (AA) 5 4           9
2. Sebastiaan Dubois (CB) 3 5           8
3. Flint Lieverse (V) 3          
4. Simon Wörlen (AA) 5 2           7
  Myrthe de Koning (BL) 4 3           7
6. Sem Kok (V) 3          
  Annelie de Koning (BL) 3          
8. Seppe van Achte (4P) 4 2           6
9. Shubeil Nazari (AE) 5             5
  Casper Hanssen (4P) 4 1           5
  Luka Evans-Mastboom (BL) 2 3           5
  Sönke Korr (AE)   5           5
  Yvar Musiek (SHa)   5           5
14. Avni Sharma (AA) 4 ½          
15. Florian Dubois (CB) 2 2           4
  Raphaël Grandia (SHa) 1 3           4
  Robin Schmidt (Hz)   4           4
  Loris Berendhuysen (D)   4           4
  Halid Askhabov (RE)   4           4
20. Maxima Nysen (CB)            
  Victoria Vdovychenko (4P) 2          
22. Roef Peeters (H) 3             3
  László Grandia (SHa) ½           3
  Kirill Zinzen (V)           3
  Léon André Prümper (AE)   3           3
26. Adam Moussaev (RE)            
  Alexander Timmermann (RE)            
28. Frank Kwekkeboom (PP) 2             2
  Dion Urban (Hz) 2             2
  Nils van Mansum (OZP) 2             2
  Samuel Weynand (RE)   2           2
  Anouk Flath (AE)   2           2
33. Noortje Kwekkeboom (PP)            
  Stella Schönsee (RE)            
35. Moritz Janorschke (Hz) 1             1
  Jean-André Cajiao Garcia (KS) 1             1
  Tijn Kwekkeboom (PP) 1             1
  Wout Peters (H) 1             1
  Ben Bodem (RE)   1           1
40. Andy Ismaiel (KS) ½             ½
  Rafael Vanhouche (SHo) ½             ½
42. Imran Mouradov (RE)   0           0
Euregio-Cup clubklassement sp.1 sp.2 sp.3 sp.4 sp.5 totaal
1. Aufwärts Aachen 9 7     20½
2. Bernard Lievegoedschool Maastricht 7 5     18½
3. Voerendaal 3     17
4. Chess-Bilzen 8 4     15½
5. Arminia Eilendorf 5 5 3 2   15
  De Vier Pionnen Houthalen-Oost 6 5 ½   15
7. Rochade Eupen 4 2 12½
8. SLim-Hasselt 5 4 3     12
9. Herzogenrath 4 2 1     7
10. Petrus en Paulusschool Maastricht 2 1    
11. Heerlen 3 1       4
  DJC Stein 4         4
13. Op zijn Plaats Maastricht 2         2
14. Kings Chess Club Sittard 1 ½      
Euregio-League r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Luca Boatca (VP) 5 4           9
2. Ties Dumont (V) 4          
3. Bob Vonken (V) 3          
4. Justin van Wijk (V) 2 4           6
5. Olaf de Koning (BL) 2 3           5
6. Justin Schönsee (RE)   4           4
7. Giel Smael (D) 3             3
  Espen Günther (Hz) 3             3
  Jos Smael (D) 3             3
  Bulat Saparbiev (RE)   3           3
11. Lucas Eussen (D) 2 0           2
  Norris Tychon (Ey)   2           2
  Michael Velz (RE)   2           2
14. Robert Thoss (Hz) 1             1
  Jan Klinkenberg (Ey)   1           1
16. Kenneth Ubachs (KS) 0             0
Euregio-League clubklassement sp.1 sp.2 sp.3 sp.4 sp.5 totaal
1. Voerendaal 6     22
2. De Vier Pionnen Houthalen-Oost 9         9
  Rochade Eupen 4 3 2     9
4. DJC Stein 3 3 2     8
5. Bernard Lievegoedschool Maastricht 5         5
6. Herzogenrath 3 1       4
7. Eynatten 2 1       3
8. Kings Chess Club Sittard 0         0
Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com