Stand Euregio-Cup en Euregio-League na 5e speeldag 27 januari 2019. (Klik op de foto voor meer foto's.)
Stand Euregio-Cup und Euregio-League nach dem 5. Spieltag 27 Januar 2019. (Klicken Sie auf das Foto für mehr Fotos)

Euregio cup 5e ronde

Euregio-Cup r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Zen Hoang (AA) 5 4 4 5 3     21
2. Simon Wörlen (AA) 5 2   4 4     15
3. Sebastiaan Dubois (CB) 3 5 2 2 2     14
  Yvar Musiek (4P)   5 3 3 3     14
5. Flint Lieverse (V) 3 5   1     13½
6. Casper Hanssen (4P) 4 1 4   4     13
7. Avni Sharma (AA) 4 ½ 0 4 4     12½
  Shubeil Nazari (AE) 5     3     12½
9. Victoria Vdovychenko (4P) 2 4 2     12
10. Annelie de Koning (BL) 3 2 1 2     11½
11. Florian Dubois (CB) 2 2 4     11
12. Sem Kok (V) 3 2   2     10½
13. Seppe Van Achte (4P) 4 2   4       10
  Robin Schmidt (Hz)   4       10
  Luka Evans-Mastboom (BL) 2 3 2   3     10
  Thiebe Dieussaert (CB)     5 2 3     10
17. Léon André Prümper (AE)   3 3 1    
  Sam Brien (CB)     4 2    
  Nikolai Litvinenko (K)       5    
  Thibaut Hermans (CB)     4      
21. Loris Berendhuysen (D)   4 2 2       8
22. Jean-André Cajiao Garcia (KS) 1     5    
23. Myrthe de Koning (BL) 4 3 0         7
  Sönke Korr (AE)   5 2         7
25. Jonas Hanke (ASV)       4    
26. Maxima Nysen (CB)           6
  Dion Urban (Hz) 2     4       6
  Andy Ismaiel (KS) ½     2     6
29. Dorothea Schunk (AE)       2    
30. Samuel Weynand (RE)   2 3         5
  Karel Franssen (CB)     2 3       5
  Kirill Litvinenko (K)           5
  Ben Bodem (RE)   1     4     5
  Emre Cadirgi (SHo)         5     5
35. Iren Vander Beek (SB)            
  Jelle Driessen (SB)     3      
  Nathan Jansen (Hsd)            
  Arda Cadirgi (SHo)            
39. Raphaël Grandia (SHa) 1 3           4
  Halid Askhabov (RE)   4           4
  Justys Vander Beek (SB)     4         4
  Yore Elen (Hsd)         4     4
  Mégane Vandereyt (Hsd)         4     4
44. Adam Moussaev (RE)   1        
  Alexander Timmermann (RE)   0 1      
  Dino Stollenwerk (Hz)            
47. Roef Peeters (H) 3             3
  László Grandia (SHa) ½           3
  Kirill Zinzen (V)           3
  Tijs Brackez (SB)     3         3
  Tyrone Andermahr (AE)     3         3
  Wout Peters (H) 1     2       3
  Matz Schijns (SB)         3     3
  Matz Steeno (SB)         3     3
55. Stella Schönsee (RE)     1      
56. Frank Kwekkeboom (PP) 2             2
  Nils van Mansum (OZP) 2             2
  Anouk Flath (AE)   2           2
  Liam Van Ratingen (SB)     2         2
  Siebrecht Stox (SHa)         2     2
  Ella Eichmann (Hsd)         2     2
62. Noortje Kwekkeboom (PP)            
  Ella Stollenwerk (Hz)            
  Emily Sieger (--)            
  Lucas Spruyt (SHo)            
66. Moritz Janorschke (Hz) 1             1
  Tijn Kwekkeboom (PP) 1             1
  Giel Klingeleers (CB)     1         1
  Michel Thibo (SB)     1         1
  Hanne-Lore Cuppens (SHa)         1     1
  Fabio Rouwet (SHa)         1     1
  Launo Elen (Hsd)         1     1
73. Rafael Vanhouche (SHo) ½             ½
  Efe Baran (SB)         ½     ½
75. Imran Mouradov (RE)   0           0
  Mika Vanherck (--)     0         0

Eindklassement: 3 prijzen.

Euregio-Cup Categorie 2003-2006 r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Shubeil Nazari (AE) 5     3     12½
2. Léon André Prümper (AE)   3 3 1    
  Thibaut Hermans (CB)     4      
4. Jonas Hanke (ASV)       4    
5. Maxima Nysen (CB)           6
  Andy Ismaiel (KS) ½     2     6
7. Iren Vander Beek (SB)            
8. Roef Peeters (H) 3             3
9. Frank Kwekkeboom (PP) 2             2
10. Moritz Janorschke (Hz) 1             1

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

Euregio-Cup Categorie 2007 r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Sebastiaan Dubois (CB) 3 5 2 2 2     14
2. Robin Schmidt (Hz)   4       10
  Luka Evans-Mastboom (BL) 2 3 2   3     10
4. Sam Brien (CB)     4 2    
5. Loris Berendhuysen (D)   4 2 2       8
6. Dion Urban (Hz) 2     4       6
7. Karel Franssen (CB)     2 3       5
8. Halid Askhabov (RE)   4           4
9. Tijs Brackez (SB)     3         3
  Tyrone Andermahr (AE)     3         3
11. Siebrecht Stox (SHa)         2     2

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.


Euregio-Cup Categorie 2008
r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Flint Lieverse (V) 3 5   1     13½
2. Nikolai Litvinenko (K)       5    
3. Myrthe de Koning (BL) 4 3 0         7
  Sönke Korr (AE)   5 2         7
5. Dorothea Schunk (AE)       2    
6. Raphaël Grandia (SHa) 1 3           4
  Yore Elen (Hsd)         4     4
8. Adam Moussaev (RE)   1        
  Dino Stollenwerk (Hz)            
10. Wout Peters (H) 1     2       3
11. Anouk Flath (AE)   2           2
12. Hanne-Lore Cuppens (SHa)         1     1
  Fabio Rouwet (SHa)         1     1

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

Euregio-Cup Categorie 2009 r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Zen Hoang (AA) 5 4 4 5 3     21
2. Simon Wörlen (AA) 5 2   4 4     15
3. Yvar Musiek (4P)   5 3 3 3     14
4. Casper Hanssen (4P) 4 1 4   4     13
5. Victoria Vdovychenko (4P) 2 4 2     12
6. Florian Dubois (CB) 2 2 4     11
7. Thiebe Dieussaert (CB)     5 2 3     10
8. Emre Cadirgi (SHo)         5     5
9. Jelle Driessen (SB)     3      
10. Mégane Vandereyt (Hsd)         4     4
11. Kirill Zinzen (V)           3
  Matz Schijns (SB)         3     3
13. Liam Van Ratingen (SB)     2         2
14. Noortje Kwekkeboom (PP)            

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

Euregio-Cup Categorie 2010 r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Sem Kok (V) 3 2   2     10½
2. Seppe Van Achte (4P) 4 2   4       10
3. Jean-André Cajiao Garcia (KS) 1     5    
4. Samuel Weynand (RE)   2 3         5
  Kirill Litvinenko (K)           5
  Ben Bodem (RE)   1     4     5
7. Nathan Jansen (Hsd)            
8. Alexander Timmermann (RE)   0 1      
9. Matz Steeno (SB)         3     3
10. Nils van Mansum (OZP) 2             2
  Ella Eichmann (Hsd)         2     2
12. Ella Stollenwerk (Hz)            
  Lucas Spruyt (SHo)            
14. Tijn Kwekkeboom (PP) 1             1
15. Rafael Vanhouche (SHo) ½             ½
  Efe Baran (SB)         ½     ½
17. Imran Mouradov (RE)   0           0
  Mika Vanherck (--)     0         0

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

Euregio-Cup Categorie 2011-2012 r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Avni Sharma (AA) 4 ½ 0 4 4     12½
2. Annelie de Koning (BL) 3 2 1 2     11½
3. Arda Cadirgi (SHo)            
4. Justys Vander Beek (SB)     4         4
5. László Grandia (SHa) ½           3
6. Stella Schönsee (RE)     1      
7. Emily Sieger (--)            
8. Giel Klingeleers (CB)     1         1
  Michel Thibo (SB)     1         1
  Launo Elen (Hsd)         1     1

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

Euregio-Cup Meisjesklassement r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Avni Sharma (AA) 4 ½ 0 4 4     12½
2. Victoria Vdovychenko (4P) 2 4 2     12
3. Annelie de Koning (BL) 3 2 1 2     11½
4. Myrthe de Koning (BL) 4 3 0         7
5. Maxima Nysen (CB)           6
6. Dorothea Schunk (AE)       2    
7. Mégane Vandereyt (Hsd)         4     4
8. Stella Schönsee (RE)     1      
9. Anouk Flath (AE)   2           2
  Ella Eichmann (Hsd)         2     2
11. Noortje Kwekkeboom (PP)            
  Ella Stollenwerk (Hz)            
  Emily Sieger (--)            
14. Hanne-Lore Cuppens (SHa)         1     1

Eindklassement: 1 prijs.

Euregio-Cup clubklassement speler 1 speler 2 speler 3 speler 4 speler 5 totaal
1. Chess-Bilzen 14 11 10 52
2. De Vier Pionnen Houthalen-Oost 14 13 12 10   49
3. Aufwärts Aachen 21 15 12½     48½
4. Arminia Eilendorf 12½ 7 3 36½
5. Bernard Lievegoedschool Maastricht 11½ 10 7     28½
6. Voerendaal 13½ 10½ 3     27
7. Herzogenrath 10 6 1 22
8. Rochade Eupen 5 5 4 21
9. SLiM Bilzen 4 3 3 19
10. Heusden 4 4 2 1 15½
11. Kings Chess Club Sittard 6       13½
  Kerkrade 5       13½
13. SLim-Houthalen 5 ½   11½
14. SLim-Hasselt 4 3 2 1 1 11
15. DJC Stein 8         8
16. Aachener SV        
17. Heerlen 3 3       6
18. Petrus en Paulusschool Maastricht 2 1    
19. Op zijn Plaats Maastricht 2         2

Eindklassement: 3 prijzen.

Euregio-League r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Ties Dumont (V) 4 5 3 4     20½
   2. Luca Boatca (4P) 5 4 3 4 4     20
3. Giel Smael (D) 3   2 5     12½
4. Justin van Wijk (V) 2 4 2 1 2     11
5. Bob Vonken (V) 3 3         10½
6. Jos Smael (D) 3   3     10
7. Yannick Wertz (RE)     5 4       9
8. Olaf de Koning (V) 2 3 0 1 2     8
  Jelmar Klinkenberg (V)     4   4     8
10. Justin Schönsee (RE)   4   3       7
  Norris Tychon (Ey)   2 2 3 0     7
  Jan Klinkenberg (Ey)   1 4 0 2     7
13. Bulat Saparbiev (RE)   3   3       6
  KuoKuo Li (D)       3 3     6
15. Deni Tsounaev (RE)     3      
16. Tijs Bruinen (D)     5         5
  Jef Van Eester (4P)         5     5
18. Anousheh Moonen (Aus)       4       4
  Florian Coenen (ASV)       4       4
  Jop Klinkenberg (V)           4
21. Michael Velz (RE)   2        
22. Espen Günther (Hz) 3             3
  Leon Cremer (RE)     2 1       3
24. Vic Van Eester (4P)            
25. Lucas Eussen (D) 2 0           2
26. Robert Thoss (Hz) 1             1
27. Kenneth Ubachs (KS) 0             0
                     

Eindklassement: 3 prijzen.

Euregio-League Categorie 2000-2005 r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Ties Dumont (V) 4 5 3 4     20½
2. Giel Smael (D) 3   2 5     12½
3. Justin van Wijk (V) 2 4 2 1 2     11
4. Bob Vonken (V) 3 3         10½
5. Bulat Saparbiev (RE)   3   3       6
6. Deni Tsounaev (RE)     3      
7. Jef Van Eester (4P)         5     5
8. Anousheh Moonen (Aus)       4       4
  Florian Coenen (ASV)       4       4
10. Leon Cremer (RE)     2 1       3
11. Vic Van Eester (4P)            
12. Robert Thoss (Hz) 1             1
13. Kenneth Ubachs (KS) 0             0

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

Euregio-League Categorie 2006-2009 r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Luca Boatca (4P) 5 4 3 4 4     20
2. Jos Smael (D) 3   3     10
3. Yannick Wertz (RE)     5 4       9
4. Olaf de Koning (V) 2 3 0 1 2     8
  Jelmar Klinkenberg (V)     4   4     8
6. Justin Schönsee (RE)   4   3       7
  Norris Tychon (Ey)   2 2 3 0     7
  Jan Klinkenberg (Ey)   1 4 0 2     7
9. KuoKuo Li (D)       3 3     6
10. Tijs Bruinen (D)     5         5
11. Jop Klinkenberg (V)           4
12. Michael Velz (RE)   2        
13. Espen Günther (Hz) 3             3
14. Lucas Eussen (D) 2 0           2

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

Euregio-League clubklassement speler 1 speler 2 speler 3 speler 4 speler 5 totaal
1. Voerendaal 20½ 11 10½ 8 8 58
2. DJC Stein 12½ 10 6 5 2 35½
3. Rochade Eupen 9 7 6 31
4. De Vier Pionnen Houthalen-Oost 20 5     27½
5. Eynatten 7 7       14
6. Herzogenrath 3 1       4
  Aachener SV 4         4
8. Kings Chess Club Sittard 0         0

Eindklassement: 3 prijzen.

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com