Stand Euregio-Cup en Euregio-League na 6e speeldag 14 april 2019. (Klik op de foto voor meer foto's.)
Stand Euregio-Cup und Euregio-League nach dem 6. Spieltag 14 April 2019. (Klicken Sie auf das Foto für mehr Fotos)

Euregio cup 6e ronde

 

 

Euregio-Cup

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Zen Hoang (AA)

5

4

4

5

3

 

 

21

2.

Sebastiaan Dubois (CB)

3

5

2

2

2

5

 

19

3.

Flint Lieverse (V)

3

5

 

1

3

 

16½

4.

Casper Hanssen (4P)

4

1

4

 

4

3

 

16

5.

Avni Sharma (AA)

4

½

0

4

4

3

 

15½

 

Sem Kok (V)

3

2

 

2

5

 

15½

7.

Simon Wörlen (AA)

5

2

 

4

4

 

 

15

 

Victoria Vdovychenko (4P)

2

4

2

3

 

15

9.

Yvar Musiek (4P)

 

5

3

3

3

 

 

14

 

Florian Dubois (CB)

2

2

4

3

 

14

11.

Shubeil Nazari (AE)

5

 

 

3

1

 

13½

12.

Luka Evans-Mastboom (BL)

2

3

2

 

3

3

 

13

13.

Sönke Korr (AE)

 

5

2

 

 

5

 

12

14.

Annelie de Koning (BL)

3

2

1

2

0

 

11½

 

Nikolai Litvinenko (K)

 

 

 

5

3

 

11½

16.

Robin Schmidt (Hz)

 

4

 

1

 

11

 

Thiebe Dieussaert (CB)

 

 

5

2

3

1

 

11

18.

Andy Ismaiel (KS)

½

 

 

2

 

10½

19.

Seppe Van Achte (4P)

4

2

 

4

 

 

 

10

 

Dion Urban (Hz)

2

 

 

4

 

4

 

10

21.

Sam Brien (CB)

 

 

4

2

1

 

22.

Karel Franssen (CB)

 

 

2

3

 

4

 

9

23.

Léon André Prümper (AE)

 

3

3

1

 

 

 

Thibaut Hermans (CB)

 

 

4

 

 

 

 

Jean-André Cajiao Garcia (KS)

1

 

 

5

1

 

26.

Loris Berendhuysen (D)

 

4

2

2

 

 

 

8

27.

Myrthe de Koning (BL)

4

3

0

 

 

 

 

7

 

Kirill Litvinenko (K)

 

 

 

2

 

7

 

Liam Van Ratingen (SB)

 

 

2

 

 

5

 

7

30.

Jonas Hanke (ASV)

 

 

 

4

 

 

31.

Maxima Nysen (CB)

 

 

 

 

 

6

 

Matz Steeno (SB)

 

 

 

 

3

3

 

6

33.

Dorothea Schunk (AE)

 

 

 

2

 

 

34.

Samuel Weynand (RE)

 

2

3

 

 

 

 

5

 

Ben Bodem (RE)

 

1

 

 

4

 

 

5

 

Emre Cadirgi (SHo)

 

 

 

 

5

 

 

5

 

Moritz Janorschke (Hz)

1

 

 

 

 

4

 

5

38.

Iren Vander Beek (SB)

 

 

 

 

 

 

 

Jelle Driessen (SB)

 

 

3

 

 

 

 

Nathan Jansen (Hsd)

 

 

 

 

 

 

 

Arda Cadirgi (SHo)

 

 

 

 

 

 

42.

Raphaël Grandia (SHa)

1

3

 

 

 

 

 

4

 

Halid Askhabov (RE)

 

4

 

 

 

 

 

4

 

Justys Vander Beek (SB)

 

 

4

 

 

 

 

4

 

Yore Elen (Hsd)

 

 

 

 

4

 

 

4

 

Mégane Vandereyt (Hsd)

 

 

 

 

4

 

 

4

 

Stella Schönsee (RE)

 

 

1

 

 

4

48.

Adam Moussaev (RE)

 

1

 

 

 

 

 

Alexander Timmermann (RE)

 

0

1

 

 

 

 

Dino Stollenwerk (Hz)

 

 

 

 

 

 

51.

Roef Peeters (H)

3

 

 

 

 

 

 

3

 

László Grandia (SHa)

½

 

 

 

 

 

3

 

Kirill Zinzen (V)

 

 

 

 

 

3

 

Tijs Brackez (SB)

 

 

3

 

 

 

 

3

 

Tyrone Andermahr (AE)

 

 

3

 

 

 

 

3

 

Wout Peters (H)

1

 

 

2

 

 

 

3

 

Matz Schijns (SB)

 

 

 

 

3

 

 

3

 

Staf Braeken (V)

 

 

 

 

 

3

 

3

59.

Frank Kwekkeboom (PP)

2

 

 

 

 

 

 

2

 

Nils van Mansum (OZP)

2

 

 

 

 

 

 

2

 

Anouk Flath (AE)

 

2

 

 

 

 

 

2

 

Siebrecht Stox (SHa)

 

 

 

 

2

 

 

2

 

Ella Eichmann (Hsd)

 

 

 

 

2

 

 

2

64.

Noortje Kwekkeboom (PP)

 

 

 

 

 

 

 

Ella Stollenwerk (Hz)

 

 

 

 

 

 

 

Emily Sieger (--)

 

 

 

 

 

 

 

Lucas Spruyt (SHo)

 

 

 

 

 

 

 

Levi Kok (V)

 

 

 

 

 

 

 

Amelia Prybella (SHa)

 

 

 

 

 

 

70.

Tijn Kwekkeboom (PP)

1

 

 

 

 

 

 

1

 

Giel Klingeleers (CB)

 

 

1

 

 

 

 

1

 

Michel Thibo (SB)

 

 

1

 

 

 

 

1

 

Hanne-Lore Cuppens (SHa)

 

 

 

 

1

 

 

1

 

Fabio Rouwet (SHa)

 

 

 

 

1

 

 

1

 

Launo Elen (Hsd)

 

 

 

 

1

 

 

1

76.

Rafael Vanhouche (SHo)

½

 

 

 

 

 

 

½

 

Efe Baran (SB)

 

 

 

 

½

 

 

½

78.

Imran Mouradov (RE)

 

0

 

 

 

 

 

0

 

Mika Vanherck (--)

 

 

0

 

 

 

 

0

 

 

Eindklassement: 3 prijzen.

 

 

 

Euregio-Cup clubklassement

speler 1

speler 2

speler 3

speler 4

speler 5

totaal

1.

Chess-Bilzen

19

14

11

9

62½

2.

De Vier Pionnen Houthalen-Oost

16

15

14

10

 

55

3.

Aufwärts Aachen

21

15½

15

 

 

51½

4.

Arminia Eilendorf

13½

12

3

42½

5.

Voerendaal

16½

15½

3

3

39½

6.

Bernard Lievegoedschool Maastricht

13

11½

7

 

 

31½

7.

Herzogenrath

11

10

5

31

8.

SLiM Bilzen

7

6

4

26

9.

Rochade Eupen

5

5

4

4

21½

10.

Kings Chess Club Sittard

10½

 

 

 

19

11.

Kerkrade

11½

7

 

 

 

18½

12.

Heusden

4

4

2

1

15½

13.

SLim-Houthalen

5

½

 

11½

 

SLim-Hasselt

4

3

2

1

11½

15.

DJC Stein

8

 

 

 

 

8

16.

Aachener SV

 

 

 

 

17.

Heerlen

3

3

 

 

 

6

18.

Petrus en Paulusschool Maastricht

2

1

 

 

19.

Op zijn Plaats Maastricht

2

 

 

 

 

2

 

 

Eindklassement: 3 prijzen.

 

 

Euregio-Cup Categorie 2003-2006

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Shubeil Nazari (AE)

5

 

 

3

1

 

13½

2.

Andy Ismaiel (KS)

½

 

 

2

 

10½

3.

Léon André Prümper (AE)

 

3

3

1

 

 

 

Thibaut Hermans (CB)

 

 

4

 

 

 

5.

Jonas Hanke (ASV)

 

 

 

4

 

 

6.

Maxima Nysen (CB)

 

 

 

 

 

6

7.

Moritz Janorschke (Hz)

1

 

 

 

 

4

 

5

8.

Iren Vander Beek (SB)

 

 

 

 

 

 

9.

Roef Peeters (H)

3

 

 

 

 

 

 

3

10.

Frank Kwekkeboom (PP)

2

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

 

 

 

Euregio-Cup Categorie 2007

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Sebastiaan Dubois (CB)

3

5

2

2

2

5

 

19

2.

Luka Evans-Mastboom (BL)

2

3

2

 

3

3

 

13

3.

Robin Schmidt (Hz)

 

4

 

1

 

11

4.

Dion Urban (Hz)

2

 

 

4

 

4

 

10

5.

Sam Brien (CB)

 

 

4

2

 

 

6.

Karel Franssen (CB)

 

 

2

3

 

4

 

9

7.

Loris Berendhuysen (D)

 

4

2

2

 

 

 

8

8.

Halid Askhabov (RE)

 

4

 

 

 

 

 

4

9.

Tijs Brackez (SB)

 

 

3

 

 

 

 

3

 

Tyrone Andermahr (AE)

 

 

3

 

 

 

 

3

11.

Siebrecht Stox (SHa)

 

 

 

 

2

 

 

2

 

 

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

 

 

Euregio-Cup Categorie 2008

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Flint Lieverse (V)

3

5

 

1

3

 

16½

2.

Sönke Korr (AE)

 

5

2

 

 

5

 

12

3.

Nikolai Litvinenko (K)

 

 

 

5

3

 

11½

4.

Myrthe de Koning (BL)

4

3

0

 

 

 

 

7

5.

Dorothea Schunk (AE)

 

 

 

2

 

 

6.

Raphaël Grandia (SHa)

1

3

 

 

 

 

 

4

 

Yore Elen (Hsd)

 

 

 

 

4

 

 

4

8.

Adam Moussaev (RE)

 

1

 

 

 

 

 

Dino Stollenwerk (Hz)

 

 

 

 

 

 

10.

Wout Peters (H)

1

 

 

2

 

 

 

3

11.

Anouk Flath (AE)

 

2

 

 

 

 

 

2

12.

Hanne-Lore Cuppens (SHa)

 

 

 

 

1

 

 

1

 

Fabio Rouwet (SHa)

 

 

 

 

1

 

 

1

 

 

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

 

 

 

Euregio-Cup Categorie 2009

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Zen Hoang (AA)

5

4

4

5

3

 

 

21

2.

Casper Hanssen (4P)

4

1

4

 

4

3

 

16

3.

Simon Wörlen (AA)

5

2

 

4

4

 

 

15

 

Victoria Vdovychenko (4P)

2

4

2

3

 

15

5.

Yvar Musiek (4P)

 

5

3

3

3

 

 

14

 

Florian Dubois (CB)

2

2

4

3

 

14

7.

Thiebe Dieussaert (CB)

 

 

5

2

3

1

 

11

8.

Liam Van Ratingen (SB)

 

 

2

 

 

5

 

7

9.

Emre Cadirgi (SHo)

 

 

 

 

5

 

 

5

10.

Jelle Driessen (SB)

 

 

3

 

 

 

11.

Mégane Vandereyt (Hsd)

 

 

 

 

4

 

 

4

12.

Kirill Zinzen (V)

 

 

 

 

 

3

 

Matz Schijns (SB)

 

 

 

 

3

 

 

3

14.

Noortje Kwekkeboom (PP)

 

 

 

 

 

 

 

 

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

 

 

 

Euregio-Cup Categorie 2010

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Sem Kok (V)

3

2

 

2

5

 

15½

2.

Seppe Van Achte (4P)

4

2

 

4

 

 

 

10

3.

Jean-André Cajiao Garcia (KS)

1

 

 

5

1

 

4.

Kirill Litvinenko (K)

 

 

 

2

 

7

5.

Matz Steeno (SB)

 

 

 

 

3

3

 

6

6.

Samuel Weynand (RE)

 

2

3

 

 

 

 

5

 

Ben Bodem (RE)

 

1

 

 

4

 

 

5

8.

Nathan Jansen (Hsd)

 

 

 

 

 

 

9.

Alexander Timmermann (RE)

 

0

1

 

 

 

10.

Staf Braeken (V)

 

 

 

 

 

3

 

3

11.

Nils van Mansum (OZP)

2

 

 

 

 

 

 

2

 

Ella Eichmann (Hsd)

 

 

 

 

2

 

 

2

13.

Ella Stollenwerk (Hz)

 

 

 

 

 

 

 

Lucas Spruyt (SHo)

 

 

 

 

 

 

15.

Tijn Kwekkeboom (PP)

1

 

 

 

 

 

 

1

16.

Rafael Vanhouche (SHo)

½

 

 

 

 

 

 

½

 

Efe Baran (SB)

 

 

 

 

½

 

 

½

18.

Imran Mouradov (RE)

 

0

 

 

 

 

 

0

 

Mika Vanherck (--)

 

 

0

 

 

 

 

0

 

 

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

 

 

 

Euregio-Cup Categorie 2011-2013

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Avni Sharma (AA)

4

½

0

4

4

3

 

15½

2.

Annelie de Koning (BL)

3

2

1

2

0

 

11½

3.

Arda Cadirgi (SHo)

 

 

 

 

 

 

4.

Justys Vander Beek (SB)

 

 

4

 

 

 

 

4

 

Stella Schönsee (RE)

 

 

1

 

 

4

6.

László Grandia (SHa)

½

 

 

 

 

 

3

7.

Emily Sieger (--)

 

 

 

 

 

 

 

Levi Kok (V)

 

 

 

 

 

 

 

Amelia Prybella (SHa)

 

 

 

 

 

 

10.

Giel Klingeleers (CB)

 

 

1

 

 

 

 

1

 

Michel Thibo (SB)

 

 

1

 

 

 

 

1

 

Launo Elen (Hsd)

 

 

 

 

1

 

 

1

 

 

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

 

 

 

Euregio-Cup Meisjesklassement

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Avni Sharma (AA)

4

½

0

4

4

3

 

15½

2.

Victoria Vdovychenko (4P)

2

4

2

3

 

15

3.

Annelie de Koning (BL)

3

2

1

2

0

 

11½

4.

Myrthe de Koning (BL)

4

3

0

 

 

 

 

7

5.

Maxima Nysen (CB)

 

 

 

 

 

6

6.

Dorothea Schunk (AE)

 

 

 

2

 

 

7.

Mégane Vandereyt (Hsd)

 

 

 

 

4

 

 

4

 

Stella Schönsee (RE)

 

 

1

 

 

4

9.

Anouk Flath (AE)

 

2

 

 

 

 

 

2

 

Ella Eichmann (Hsd)

 

 

 

 

2

 

 

2

11.

Noortje Kwekkeboom (PP)

 

 

 

 

 

 

 

Ella Stollenwerk (Hz)

 

 

 

 

 

 

 

Emily Sieger (--)

 

 

 

 

 

 

 

Amelia Prybella (SHa)

 

 

 

 

 

 

15.

Hanne-Lore Cuppens (SHa)

 

 

 

 

1

 

 

1

 

 

Eindklassement: 1 prijs.

 

 

 

 

 

Euregio-League r. 1 r. 2 r. 3 r. 4 r. 5 r. 6 r. 7 totaal
1. Ties Dumont (V) 4 5 3 4 5   25½
2. Luca Boatca (4P) 5 4 3 4 4   20
3. Giel Smael (D) 3 2 5   16
4. Justin van Wijk (V) 2 4 2 1 2 2   13
5. Bob Vonken (V) 3 3   10½
Jelmar Klinkenberg (V) 4 4   10½
7. Jos Smael (D) 3 3   10
8. KuoKuo Li (D) 3 3  
9. Yannick Wertz (RE) 5 4   9
Olaf de Koning (V) 2 3 0 1 2 1   9
11. Justin Schönsee (RE) 4 3 1   8
12. Norris Tychon (Ey) 2 2 3 0   7
Jan Klinkenberg (Ey) 1 4 0 2   7
14. Bulat Saparbiev (RE) 3 3   6
Jop Klinkenberg (V) 2   6
16. Deni Tsounaev (RE) 3  
Lucas Eussen (D) 2 0  
18. Tijs Bruinen (D) 5   5
Jef Van Eester (4P) 5   5
João Eummelen (D) 5   5
21. Anousheh Moonen (Aus) 4   4
Florian Coenen (ASV) 4   4
23. Michael Velz (RE) 2  
24. Espen Günther (Hz) 3   3
Leon Cremer (RE) 2 1   3
26. Vic Van Eester (4P)  
27. Leonhard Mücher (D) 2   2
Jason Xu (D) 2   2
Leo Meier (D) 2   2
30. Robert Thoss (Hz) 1   1
31. Kenneth Ubachs (KS) 0   0

 

 

 

 

 

 

 

 

Eindklassement: 3 prijzen.

 

 

 

Euregio-League clubklassement

speler 1

speler 2

speler 3

speler 4

speler 5

totaal

1.

Voerendaal

25½

13

10½

10½

9

68½

2.

DJC Stein

16

10

5

46

3.

Rochade Eupen

9

8

6

32

4.

De Vier Pionnen Houthalen-Oost

20

5

 

 

27½

5.

Eynatten

7

7

 

 

 

14

6.

Herzogenrath

3

1

 

 

 

4

 

Aachener SV

4

 

 

 

 

4

8.

Kings Chess Club Sittard

0

 

 

 

 

0

 

 

 

Eindklassement: 3 prijzen.

 

 

 

Euregio-League Categorie 2000-2005

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Ties Dumont (V)

4

5

3

4

5

 

25½

2.

Giel Smael (D)

3

 

2

5

 

16

3.

Justin van Wijk (V)

2

4

2

1

2

2

 

13

4.

Bob Vonken (V)

3

3

 

 

 

 

10½

5.

Bulat Saparbiev (RE)

 

3

 

3

 

 

 

6

6.

Deni Tsounaev (RE)

 

 

3

 

 

 

7.

Jef Van Eester (4P)

 

 

 

 

5

 

 

5

 

João Eummelen (D)

 

 

 

 

 

5

 

5

9.

Anousheh Moonen (Aus)

 

 

 

4

 

 

 

4

 

Florian Coenen (ASV)

 

 

 

4

 

 

 

4

11.

Leon Cremer (RE)

 

 

2

1

 

 

 

3

12.

Vic Van Eester (4P)

 

 

 

 

 

 

13.

Robert Thoss (Hz)

1

 

 

 

 

 

 

1

14.

Kenneth Ubachs (KS)

0

 

 

 

 

 

 

0

 

 

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

 

 

 

 

Euregio-League Categorie 2006-2009

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Luca Boatca (4P)

5

4

3

4

4

 

 

20

2.

Jelmar Klinkenberg (V)

 

 

4

 

4

 

10½

3.

Jos Smael (D)

3

 

3

 

 

10

4.

KuoKuo Li (D)

 

 

 

3

3

 

5.

Yannick Wertz (RE)

 

 

5

4

 

 

 

9

 

Olaf de Koning (V)

2

3

0

1

2

1

 

9

7.

Justin Schönsee (RE)

 

4

 

3

 

1

 

8

8.

Norris Tychon (Ey)

 

2

2

3

0

 

 

7

 

Jan Klinkenberg (Ey)

 

1

4

0

2

 

 

7

10.

Jop Klinkenberg (V)

 

 

 

2

 

6

11.

Lucas Eussen (D)

2

0

 

 

 

 

12.

Tijs Bruinen (D)

 

 

5

 

 

 

 

5

13.

Michael Velz (RE)

 

2

 

 

 

 

14.

Espen Günther (Hz)

3

 

 

 

 

 

 

3

15.

Leonhard Mücher (D)

 

 

 

 

 

2

 

2

 

Jason Xu (D)

 

 

 

 

 

2

 

2

 

Leo Meier (D)

 

 

 

 

 

2

 

2

 

 

Eindklassement: 3 prijzen. Prijswinnaars algemeen tellen niet mee.

 

 

 

 

 

 

 

Euregio-League

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Ties Dumont (V)

4

5

3

4

5

 

25½

2.

Luca Boatca (4P)

5

4

3

4

4

 

 

20

3.

Giel Smael (D)

3

 

2

5

 

16

4.

Justin van Wijk (V)

2

4

2

1

2

2

 

13

5.

Bob Vonken (V)

3

3

 

 

 

 

10½

 

Jelmar Klinkenberg (V)

 

 

4

 

4

 

10½

7.

Jos Smael (D)

3

 

3

 

 

10

8.

KuoKuo Li (D)

 

 

 

3

3

 

9.

Yannick Wertz (RE)

 

 

5

4

 

 

 

9

 

Olaf de Koning (V)

2

3

0

1

2

1

 

9

11.

Justin Schönsee (RE)

 

4

 

3

 

1

 

8

12.

Norris Tychon (Ey)

 

2

2

3

0

 

 

7

 

Jan Klinkenberg (Ey)

 

1

4

0

2

 

 

7

14.

Bulat Saparbiev (RE)

 

3

 

3

 

 

 

6

 

Jop Klinkenberg (V)

 

 

 

2

 

6

16.

Deni Tsounaev (RE)

 

 

3

 

 

 

 

Lucas Eussen (D)

2

0

 

 

 

 

18.

Tijs Bruinen (D)

 

 

5

 

 

 

 

5

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com