Door een 7-3 overwinning op Groningen in de laatste ronde plaatste ons eerste team zich voor de Europacup. De aftredend landskampioen eindigde hiermee op de derde plaats in de Meesterklasse. Voor Voerendaal wonnen Mihail Saltaev, Felix Levin, Ali Bitalzadeh, Daniel Hausrath en Thomas Trella. Remise maakten Patrick Driessens, Christian Braun, Christof Sielecki en Oscar Lemmers. Ondanks zijn nederlaag haalde Ivo Wantola een meesterresultaat. En Passant uit Bunschoten-Spakenburg werd landskampioen.

Na de 2e plaats in het seizoen 2010-2011 en de landstitel in vorig seizoen is dit al de derde keer op rij dat Voerendaal zich plaatst voor de Europacup. Deze zal verspeeld worden op Rhodos, van 20 tot en met 26 oktober.

Een hartelijk woord van dank namens de spelers aan de gulle gevers die dit mooie resultaat mogelijk maakten.

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com