In de 5e ronde van de KNSB-competitie heeft Voerendaal met 6,5-3,5 gewonnen van BSG uit Bussum. Daarmee steeg het team van de 9e plaats, die op het eind van de rit een degradatieplaats is, naar de 6e plaats. In de volgende ronde speelt Voerendaal uit tegen hekkesluiter ESG Dr. Max Euwe uit Enschede. Het zat deze wedstrijd eindelijk eens een keertje mee.

Daniel en Oscar maakten snel remise, Christian Braun won snel. BSG maakte gelijk doordat Johannes verloor. Maar in de tijdnoodfase liep alles goed. De tegenstander van Felix weigerde remise maar moest een paar zetten later opgeven. De tegenstander van Andrei verloor zijn kleine voordeel enĀ vergat laterĀ een blunder van Andrei af te straffen zodat hij nog verloor. In de tussentijd had Thomas zijn tegenstander netjes overspeeld en maakte Patrick remise net als Ivo. Christian Seel probeerde heel lang zijn voordeel om te zetten in winst maar kwam niet verder dan remise. Einduitslag 6,5-3,5, twee belangrijke punten in de strijd tegen degradatie!

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com