De aandachtige lezer zal zich wel afgevraagd hebben wanneer de langverwachte kampioensfoto gepubliceerd zal worden (zoals ook al door Ruud Lemmers aangekondigd in het V2-verslag van de negende ronde KNSB). Door inderdaad diverse redenen is het er nog niet eerder van gekomen.

Door alle berichten die er onlangs op internet (ook o.a. op schaaksite.nl) zijn verschenen over de 9e ronde met de verrassende afloop, heeft het succes van Voerendaal 2 een kleine domper opgelopen. Desondanks heeft Voerendaal 2 in het afgelopen seizoen een puike prestatie geleverd. Hierbij de kampioensfoto van het team dat nagenoeg alle ronden trotste koploper was van de derde klasse H van de landelijke KNSB competitie in het seizoen 2015-2016.

 

joomplu:128

 

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com