Schaakvereniging Voerendaal & DJC Stein

Deelnemerslijst 14e SAMSAM Jeugdschaaktoernooi

26 januari 2020

 
 

Naam

Categorie  

Rating

Club of School

 01  Willem Gommer  A  1252  SV Voerendaal
 02  Levi Kok  H  -  SV Voerendaal
 03  Sem Kok  E  398  SV Voerendaal
 04  Jelmar Klinkenberg  D  981  SV Maastricht
 05  Ties Dumont  B  1625  SV Voerendaal
 06  Kirill Zinzen  D  -  SV Voerendaal
 07  Nadia DiVincenzo  B  1125  SV Voerendaal
 08  Boyd Leenen  E  693  SV de Combinatie
 09  Flint Lieverse  D  1140  SV Voerendaal
 10  Tung Hoang  D  -  DJK Aufwärt Aachen
 11  Pranav Vikas Kshirsagar  D  -  Op Zijn Plaats
 12  Parth Vikas Kshirsagar  G  -  Op Zijn Plaats
 13            Elysia Feng  B             1254  Eindhovense SV
 14  Mathilda Kempkens  E  681  TTC Blau-Weiß Geldern-Veert e.V.
 15  Paul Peeters  G  -  LSV Chesspirant
 16  Yumi Peeters  E  -  LSV Chesspirant
 17  Simon Wörlen  D  -  DJK Aufwärt Aachen
 18  Kirill Litvinenko  E                    -  SV Voerendaal
 19  Nikolai Litvinenko  D  -  SV Voerendaal
 20  Giel Smael  B  824  SV Maastricht
 21  Xavi Ummels  G  -  SV Maastricht
 22  Evi Grol   E  -  SV Maastricht
 23  Stijn Grol   D  -  SV Maastricht
 24  Luka Evans   C  -  SV Maastricht
 25  Bas van Bun  H  -  SV Maastricht
 26  Matz Schijns  D      -  De vier pionnen Houthalen-Oost
 27      Annelie de Koning      F  -  SV Maastricht
 28  Eric Zhang  E  -  Eindhovense SV
 29  Melody Zhang  H  -  Eindhovense SV
 30  Matz Steeno  E  -  Slim & Chess Bilzen
 31  Jean-André Cajiao Garcia  E      -  Kings Chess Club Sittard (KCCS)
 32  Andy Ismaiel  C  -  Kings Chess Club Sittard (KCCS)
 33  Jasmijn Koelstra  D  -  Kings Chess Club Sittard (KCCS)
 34  Luuk Gilissen  C  -  SV Heerlen
 35  Bram Leeuwerik  E  -  SV Leudal
 36  Amélia Pribylla  G  -  De vier pionnen Houthalen-Oost
 37  Finn Roemen  F  -  k.c. Aelse
 38  Sjoerd Ensinck  G  -  k.c. Aelse
 39  Timo Philipsen  D      -  Op Zijn Plaats
 40  Mika Philipsen  E  -  Op Zijn Plaats
 41  Jonne Huiveneers      B  -  DJC Stein
 42  Daniil Cherepanov  E  499  S.G. Rijswijk
 43  Justin van Wijk  B  1132  SV Voerendaal
 44  Olaf de Koning  C  -  SV Voerendaal
 45  Laurens Ekker  A  1736  Tegelse SV
 46  Milan Reints  C  495  Tegelse SV
 47  Joshua Ekker  C  1415  Tegelse SV
 48  Maxim Ekker  C  1080  Tegelse SV
 49  Alexandra Giesen  C  567  Tegelse SV
 50  Noach Schouenberg  D  708  Tegelse SV
 51  Reinier Derksen  D  240  Tegelse SV
 52  Alexander Scholte  D  -  Tegelse SV
 53  Levy Fang  G  -  Tegelse SV
 54  Marnix Piatkiewitz  F  -  Op Zijn Plaats
 55  Julian Veenje  H  -  Blerickse SV
 56  Jannick Erens  G  -  Blerickse SV
 57  Tim Vissers  G  -  Blerickse SV
 58  Jip Jan Hendrikx  F  -  Blerickse SV
 59  Siem Paulus  E  -  Blerickse SV
 60  Lucy de Ruiter  D  -  Blerickse SV
 61  Morris Jacobs  D  -  Blerickse SV
 62  Jamee He  D  -  Blerickse SV
 63  Sussanna Manoukian  C  -  Blerickse SV
 64  Casper Marczinski  G  -  Venlose SV
 65  Nirupa Ganeshram  C  1033  Eindhovense SV
 66  Niranjana Ganeshram  H  210  Eindhovense SV
 67  Roel Hompes  E  524  SV Gardé
 68  Nils Baumann  B  -  Schachfreunde Brand
 69  Jan Diedrich  B  -  Schachfreunde Brand
 70  Lukas Dietrich  C  -  Schachfreunde Brand
 71  Julius Jonas  C  -  Schachfreunde Brand
 72  David Lel  E  -  Schachfreunde Brand
 73  Niklas Ruwette  G  -  Schachfreunde Brand
 74  Adrian Schreiber  D  -  Schachfreunde Brand
 75  Tewes Wannewitz  C  -  Schachfreunde Brand
 76  Jan Klinkenberg  D  -  KSK 47 Eynatten
 77  Elof Henckens  B  925  Rode Lopers Oosterhout
 78  Marijn Koot  A  -  Rode Lopers Oosterhout
 79  Egor Safonow  H  -  Schachfreunde Brand
 80  Norris Tychon  D  -  KSK 47 Eynatten
 81  Kevin Groß  D  1365  DJK Aufwärt Aachen
 82  Valentijn van der Molen   D  -  Op Zijn Plaats
 83  Kayo Jansen  D  -  Op Zijn Plaats / JFKennedyschool
 84  Bodi Jansen  G  -  Op Zijn Plaats / JFKennedyschool
 85  Metehan Tuğra Çakmak  E  -  Op Zijn Plaats
 86  Paul Didden  D  -  SV Voerendaal
 87  Artur Ismagulov  E  -  DJK Aufwärt Aachen
 88  Maxim Ismagulov  H  -  DJK Aufwärt Aachen
 89  Patrik Delhase  D  -  Schachfreunde Brand
 90  Jens Noben  D  -  SLim Bilzen
 91  Sascha Seibt  A  1859  KSK 47 Eynatten
 92  Jonas Hanke  C  727  Aachener Schachverein 1856 e.V.
 93  Elman Tariverdiyev  C  -  DJK Aufwärt Aachen

 

 

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com