• Een club kan niet goed functioneren zonder de hulp van diverse vrijwilligers. Dat geldt ook voor onze club. Bij de jeugd zijn er ondertussen al diverse trainers ingezet en kunnen we ons redelijk redden. Bij overige activiteiten van de senioren is er nog wel extra hulp gewenst. Denk hierbij aan o.a. de SchoolSport Olympiade, een bestuursfunctie als penningmeester, het nieuwjaarsschaken inclusief eten, de garderobedienst vooraf aan Carnaval, SamSam-jeugdtoernooi, tuinfeest met barbeque en helpen bij de interne competitie, het op handen zijnde 40-jarig bestaan, diverse PR-zaken zoals internetsite en actief werven. Het zijn vaak steeds dezelfde personen die de handen uit de mouwen moeten steken om de club draaiende te houden en anders blijven er dingen liggen. Wil of kan jij ook wat extra's doen voor de club? Meld je dan bij een bestuurslid of kom naar de ALV waar dit onderwerp ook aan de orde gaat komen.     
Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com