Clubkampioenschap snelschaken en nieuwjaarsreceptie

Zaterdag 6 januari gaan we weer ons traditionele clubkampioenschap snelschaken spelen voor alle clubleden inclusief jeugd maar nu op de nieuwe locatie De Borenburg. Het programma bestaat uit 6 rondes voor iedereen gemixt en daarna 6 rondes binnen je eigen niveaugroep. De partijen duren 7 minuten per persoon per partij. Na afloop is de nieuwjaarsreceptie. De club zal enkele drankjes en de prijzen sponsoren.

Programma:

12:30-14:00       6 Rondes gemixt snelschaken

Pauze

14:30-16:00       6 Rondes snelschaken in eigen niveaugroep

16:15                    Prijsuitreiking (cadeaubonnen, schaaksets en een troostprijs)

17:30 – ???         Nieuwjaarsreceptie

Aanmelden tot uiterlijk 5 januari bij Henk Gommer (h.gommer172@gmail.com).  

meer artikels