Finale LiSB-Rapidbekercompetitie 15 mei: uitslagen en foto’s

Traditioneel staat voor de vrijdag na Hemelvaart ( 15 mei) de finale van de LiSB rapidbekercompetitie gepland en ditmaal waren alle teams uitgenodigd om naar het Streeperhuis te komen, al sinds jaar en dag het clublokaal van SV Schaesberg.

 In de eerste groep speelden zowel Voerendaal 1 als Voerendaal 2, maar voor iedereen was het duidelijk dat de strijd om het kampioenschap uitgevochten zou worden door de sterke teams van Zuid Limburg en Maastricht 1. Maastricht 1 (Michal Bodicky, Hans Hoornstra, Maarten van Laatum en Max Hollands) boekte in de eerste ronde een 2½-1½ overwinning op het team van Zuid Limburg (Lennert Lenaerts, Fabian Miesen, Luc Zimmermann en Ynze Mengerink). Dit werd gevolgd met nog twee overwinningen tegen de beide Voerendaal teams en daarmee werden zij verdiend Limburgs kampioen. Het lijkt erop dat Voerendaal 2 een  ‘angstgegner’ wordt voor Voerendaal 1 want net als in de voorronde wist Voerendaal 2 (Tom Vrouenraets, Bob Merx, Roger Hünen en Marcel Winkels) het prestigeduel tegen Voerendaal 1 (Henk Temmink, Maarten Jan Oosterman, Paul Stuemer en Ger Schaffhausen) te winnen.

In de tweede groep, waarin geen Voerendaals team uitkomt, werd het team van Reuver poulewinnaar.

In de derde groep speelde Voerendaal 3 (Bert Smeets, Bert Bomhoff, Henk Gommer en Bert Klunder). Helaas kon dit team geen potten breken in deze groep en eindigde op de 6e plaats. Het team van De Juiste Zet 1 behaalde met een straatlengte voorsprong de overwinning in deze groep.

Groep 1
1. Maastricht 1 (14½)
2. Zuid Limburg (13)
3. Voerendaal 2 (6)
4. Voerendaal 1 (2½)

Groep 2
1. Reuver (12½)
2. ’t Pionneke (11)
3. DJC (8)
4. De Juiste -Z- 2 (4½)

Groep 3
1. De Juiste -Z- 1 (24½)
2. Maastricht 2 (18)
3. Kerkrade (15)
4. Schaesberg (15)
5. De Juiste -Z- 3 (10)
6. Voerendaal 3 (7½)

Foto’s (Eric Jan Morren)





Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

meer artikels