Heb jij ooit gedroomd van jouw partij in een schaakboek?!

Heb jij ook wel eens een partij gespeeld waar je achteraf zo trots op bent, dat jij eigenlijk zou willen dat die partij in een schaakboek gepubliceerd zal worden? Welnu, misschien maak je hier binnenkort daadwerkelijk kans op! Sander Bachaus heeft van zijn trainer Boroljub Zlatanovic het verzoek gekregen voor het aanleveren van dergelijke partijen. Zlatanovic wil een boek schrijven over schaakprestaties van juist niet bekende spelers en is op zoek naar partijen van ‘gewone’ clubschakers!


Dus, heb je een partij waar je trots op bent, omdat het een prachtige combinatie betreft, of omdat het een strakke positionele partij is, of omdat je een lastig eindspel op juist één tempo gewonnen hebt, of een andere reden, ga dan op zoek naar de notatie van je partij. Stuur voor 31 januari de partijnotatie via email of whatsapp naar Sander Bachaus en Tom Vrouenraets. Sander en Tom zullen vervolgens van alle inzendingen een selectie maken en die aan Boroljub Zlatanovic doorsturen als mogelijke input voor zijn boek. Kortom, voor ons allen een unieke kans op publicatie in een schaakboek!

meer artikels