Kennisgeving crematie en rouwbezoek Ed Vos

In afwachting van de rouwkaart, alvast ter kennisgeving:

Ed Vos wordt gecremeerd op zaterdag 18 Februari 2023 om 14.30uur te Crematorium Nedermaas, Vouershof 1, 6161 DB Geleen.

Rouwbezoek Ed Vos
Iedereen die afscheid wilt nemen van Ed kan dit doen op dinsdag 14, woensdag 15, donderdag 16 en vrijdag 17 februari van 18.45 tot 19.45 uur uitvaartcentrum Pegasus, Smeetsstraat 46, 6171 VD Stein.
Op zaterdag 18 Februari is er, voorafgaand aan de uitvaart, een laatste mogelijkheid om afscheid te nemen van Ed van 13.15 tot 13.45 uur in crematorium Nedermaas te Geleen, Vouershof 1, 6161 DB Geleen.

Rouwkaarten
Rouwkaarten zullen naar verwachting op woensdag en donderdag worden bezorgd. Een digitale versie hopen we op dinsdag 14 Februari te laten circuleren om zo veel mogelijk mensen op tijd op de hoogte te stellen.

Correspondentieadres
Cheryl Roumen, Eyserheide 21, 6287 NB Eys, Nederland

Dank
Het is onmogelijk om uitgebreid en volledig op alle steunbetuigingen te reageren, omdat er nu in een hele korte tijd veel geregeld moet worden. Weet dat alle steun zeer wordt gewaardeerd en ons helpt in deze moeilijke tijd. Dank jullie wel allemaal! Cheryl en Eowyn

meer artikels